KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14752039

nr 1475 2039

Virginia Larson

(1844-1893), Sverige

Kvinna. Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 47x39cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 juni 2022
kl 19:49:53

20/6 14:58:48 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Virginia Larson

Läs mer om Virginia Larson